By Daxczgh324 on 12th czerwiec

Jeśli jesteś gotowy, aby zacząć zarabiać mięśnie, przeczytaj dalej

Błąd kulturystyki 1: Brak punktu wyjścia Wielu kulturystów nie wykazuje żadnych postępów w rozpoczęciu nowego programu treningowego, ponieważ nie mają pojęcia, od czego zacząć. Przed rozpoczęciem treningu należy najpierw ocenić swoją sylwetkę. Jakie są twoje mocne strony i jakie są twoje słabości? Jakie części ciała należy podnosić, aby przyspieszyć lub zrównoważyć?

Błąd kulturystyki kulturystyki nr 2: radzimy sobie natychmiast Niezwykle czas, kulturysta mają niewielki wzrost, a potem stają się martwi w swoich śladach. Kiedy to nastąpi, nie mają pojęcia, jak dalej produkować zyski. Naciśnięcie płaskowyżu nie jest szkodą; To jest czerwona flaga, aby powiedzieć, aby zmienić coś w swoim programie. Może to oznaczać więcej kalorii, więcej odpoczynku lub prostą zmianę w szkoleniu. Uważaj na ostrzeżenie i w razie potrzeby zmieniaj. Tutaj możesz przeczytać waga stoi w miejscu na redukcji.

Błąd kulturystyki kulturowej nr 3: brak śledzenia Większość kulturystów nie potrafi śledzić ich postępów, albo zaniedbują śledzenie postępów. Często kulturystom nie ma strukturyzowanego systemu do oceny, aby ocenić ich postępy. Bez planu drogowego, kierujesz się w stronę ślepej drogi.

Błąd kulturystyki kulturystyki # 4: lekceważenie najsłabszego ogniwa Zwykłe wśród kulturystów często trenuje ich największą część ciała, ponieważ karmi swoje ego. Ci, którzy nie trenują lub ci, którzy nie umieją w swoich słabych partiach ciała w 100%, robią sobie wielką niesprawiedliwość, co może powodować zaburzenia równowagi.

Błąd kulturystyki kulturystyki nr 5: Uzupełnienie uzależnienia Wielu kulturystów otrzymuje warunek zwany suplementem-przeciążeniem. To jest po prostu biorąc zbyt wiele suplementów w nadziei na budowę nadludzkiego ciała na noc. Istnieje kilka podstawowych suplementów, które pomagają budować mięśnie. Wiedząc, jaki dodatek należy podjąć, a kiedy go podjąć, może mieć wpływ na zwiększenie masy mięśniowej. Przeciążenie najnowszym trendem suplementacji spowoduje jedynie osłabienie portfela.

Informacji i nie ma najmniejszego pojęcia

Błąd kulturystyki kulturystyki nr 6: brak intensywności widzę dużo kulturystów, którzy nie mają intensywności. Intensywność beztlenowa nie jest treningiem o dużej objętości. Intensywność treningu to stosowana suma i siła. Kiedy nie zaszczepisz mięśni, twoje ciało nie będzie rosło.

Błąd kulturystyki kulturystyki nr 7: przeciążenie informacji Zwykłe dla kulturystów jest wir nadmiaru informacji. Przeciążenie informacją ma zbyt dużo informacji i nie ma najmniejszego pojęcia, jak wdrożyć ją. Budowanie mięśni nie jest skomplikowane. Wróć do podstaw, trenuj, jedz, odpoczywaj = wzrost.

Błąd kulturystyki # 8: Słaba forma Zła forma to kolejny poważny błąd popełniany wśród kulturystów. Wielu kulturystów jest ego lifters. Ciężar, który próbują nacisnąć, jest tak duża, że brakuje właściwej formy, która może powodować obrażenia.

To nie jest prawda! Jasne, że niektórzy ludzie są bardziej genetycznie zdolni do budowania mięśni niż inni, ale wszyscy mamy tę samą podstawową fizjologię.

Kiedy przyjrzymy się programom treningowym i dietetycznym tych facetów, zazwyczaj mogę zauważyć co najmniej 10 dużych błędów, które powstrzymują ich zyski. Uważają, że to genetyka, ale tak naprawdę to działania, które podejmują.

Ci ludzie muszą przestać używać genetyki jako pretekstu. To, czego potrzebują, jest obiektywnym obserwatorem, aby przygotować program szkolenia i odżywiania, który jest dostosowany do ich potrzeb.

Jak jeden z moich stażystów powiedział mi kiedyś: „Im lepiej jadę i trudniej ćwiczysz artykuł z dziedziny nauki, tym lepsza moja genetyka.”
Jest to bardzo mały ruch, ale zaskakująco trudne do wykonania. Niektórzy ludzie nawet będą zmagać się, aby wykonać tylko jedną reprezentację tego ćwiczenia, a jeśli tak jest, możesz po prostu trzymać rękojeść w miejscu, w którym ma się zatrzymać stateczność, a przez wiele dni pracuje się tak, aby móc wykonywać kilka powtórzeń.

Comments are closed.